Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji

Akumulatory żelowe

 


toyama male

TOYAMA® to znana marka, która cieszy się dużym zaufaniem klientów. Posiada w swojej ofercie szczelne akumulatory żelowe, wykonane w technologii hybrydowej (Y&M), zaopatrzone w zawory VRLA, a także akumulatory ołowiowo-kwasowe produkowane w technologii AGM. Japońska technologia (Y&M i AGM) to gwarancja niezawodności i maksymalnie długiej eksploatacji baterii Toyama. Wysoką jakość i funkcjonalność produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości: ISO9001:2000, ISO14001:2004 CE, UL.

 

KM NOWE LOGO website

 

KM BATTERY® to akumulatory żelowe, w których zastosowano specjalny (odporny na rozwarstwienia) separator z mikro kanalikami. Dzięki dodatkom do materiału aktywnego, podczas pracy cyklicznej nie dochodzi do rozrostu kryształów siarkowo-ołowiowych (co jest typowym problemem w tego typu eksploatacji). Akumulatory z serii KM BATTERY® znoszą głębokie rozładowania, które wymagają zwiększonej żywotności podczas pracy cyklicznej lub cykliczno-buforowej. W porównaniu do innych baterii typu AGM, żywotność urządzeń serii KM BATTERY® jest ponad dwukrotnie większa. 
Akumulatory KM BATTERY® pozostają efektywne nawet w podwyższonej temperaturze pracy. Mogą pracować w zakresie temperatur od -15 do +50°C. Dobrze sprawdzają się na jachtach i w łodziach, a także w innych pojazdach z silnikami elektrycznymi. Mają zastosowanie buforowe i cykliczne.