Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /kmbcpl/www3/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Akumulatory żelowe Toyama SONAR
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji

Akumulatory żelowe

 


toyama male

TOYAMA® to znana marka, która cieszy się dużym zaufaniem klientów. Posiada w swojej ofercie szczelne akumulatory żelowe, wykonane w technologii hybrydowej (Y&M), zaopatrzone w zawory VRLA, a także akumulatory ołowiowo-kwasowe produkowane w technologii AGM. Japońska technologia (Y&M i AGM) to gwarancja niezawodności i maksymalnie długiej eksploatacji baterii Toyama. Wysoką jakość i funkcjonalność produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości: ISO9001:2000, ISO14001:2004 CE, UL.

 

logoKMBatterymale

 

KM BATTERY® to akumulatory żelowe, w których zastosowano specjalny (odporny na rozwarstwienia) separator z mikro kanalikami. Dzięki dodatkom do materiału aktywnego, podczas pracy cyklicznej nie dochodzi do rozrostu kryształów siarkowo-ołowiowych (co jest typowym problemem w tego typu eksploatacji). Akumulatory z serii KM BATTERY® znoszą głębokie rozładowania, które wymagają zwiększonej żywotności podczas pracy cyklicznej lub cykliczno-buforowej. W porównaniu do innych baterii typu AGM, żywotność urządzeń serii KM BATTERY® jest ponad dwukrotnie większa. 
Akumulatory KM BATTERY® pozostają efektywne nawet w podwyższonej temperaturze pracy. Mogą pracować w zakresie temperatur od -15 do +50°C. Dobrze sprawdzają się na jachtach i w łodziach, a także w innych pojazdach z silnikami elektrycznymi. Mają zastosowanie buforowe i cykliczne.