Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji

Cayman T

 

Cayman T to silnik o uciągu 55 funtów (lbs) i zasilaniu 12V. Ten model montuje się z tyłu łodzi na pawęży. Zapewnia idealną zwrotność w miejscu połowów. Dzięki maximizerowi silnik jest bardzo oszczędny, a pobór prądu jest bardzo niski, jak na tak dużą siłę uciągu. Wyróżnia go wysoka jakość materiałów i estetyka wykończenia. Sterowanie nim jest niezwykle proste i wygodne, odbywa się bowiem za pomocą bezprzewodowego pilota, który przypięty do nadgarstka lub paska zapewni swobodę ruchów. Silnik posiada wskaźnik LED, dzięki któremu można określić poziom naładowania baterii. Przeznaczony jest zarówno na wodę słodką jak i słoną.

 

 

CaymanPłynna regulacja obrotów - Maximizer

Maximizer to urządzenie elektroniczne, które zastępuje standardowy przełącznik biegów. Maximizer zapewnia płynną regulację obrotów, co daje możliwość precyzyjnego ustwienia prędkości. Szczególnie jest to istotne przy trollingowaniu. Zapewnia płynność pracy silnika oraz pozwala na znaczną oszczędność prądu podczas pływania.

 

LEDWskaźnik naładowania akumulatora

Silniki posiadają diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Użytkownik może zapobiec w ten sposób nadmiernemu rozładowaniu akumulatora poniżej wartości 10,5V. 
 

 Pilot bezprzewodowy montaż

Zdalne sterowanie pilotem

Pilot bezprzewodowy

Silnik Cayman T jest sterowany bezprzewodowo za pomocą pilota. Jest on w podstawowym wyposażeniu. Można zamontować go np. na nadgarstku lub wędce, dzięki temu mamy wolne ręce. Można również wykonać pełny obrót silnikiem o 360o.
CaymanT

Odporny na słoną wodę

Silnik można używać zarówno w wodach słodkich jak i słonych. Wytrzymała kolumna z anodowanego aluminium jest odporna na korozję i uszkodzenia. Dodatkową ochronę przed uderzeniem o dno stanowi płetwa silnika.

  

Śruba Cayman  55Śruba 3-łopatkowa

Silnik Cayman T wyposażony jest w śrubę 3-łopatkową.

 

 

 

 

 

 

 Akcesoria

Opcjonalnie do silnika można dokupić poniższe akcesoria:

Sterowanie nożne
Pedal cayman

 

Specyfikacja:

Model

Cayman T 55

Siła uciągu

55lbs

Zasilanie

12V

Max moc silnika

660W

Max moc silnika

45-55A

Długość kolumny

100 cm

Biegi

Maximizer

Masa silnika

14kg

Śruba

3-łopatkowa

Sterowanie

Pilot bezprzewodowy

Max waga łodzi z załogą

1800kg

Długość kabla zasilającego

ok. 1,6m

 

Zdjęcia (kliknij aby powiększyć):

CaymanT55

 

 

 

 

 Cayman T