Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji

 

logo

 12V - 30/40/55lbs 

 

NOWOŚĆ 2023/2024

Wkrótce w ofercie

 

 

 

Haswing Protruar Genius to nowość w ofercie producenta. Silniki bezszczotkowy o zasilaniu 12V. Możliwość wyboru uciągu silnika 30, 40 lub 55lbs.  Posiada płynną regulację obrotów (maximizer). Stan baterii sprawdzimy na 3 diodowym wskaźniku LED. Bezszczotkowy silnik zastosowany w modelu Protruar ma zmienną regulację i wyższą efektywność (większa moc mniejsze zużycie), dłuższa żywotność niż standardowe silniki szczotkowe. Śmigło znajduje się bezpośrednio na wale silnika, co zapewnia znacznie lepszą efektywność napędu. Zastosowanie innowacyjnej obudowy silnika ze zintegrowaną płetwą wykonaną z aluminium zoptymalizowało silnik pod kątem maksymalnej dynamiki w wodzie. Posiada wytrzymały uchwyt mocowania do pawęży. Waga silnika to nieco ponad 4 kg. Przeznaczony zarówno na wodę słodką jak i słoną.

Protruar Genius1

  Power switch2Wybór mocy - 30/40/55 lbs

Silnik ma możliwość wyboru uciągu/mocy. Wciskając przycisk "S" można przełączać moc silnika. Przekłada się to na czas pływania, im mniejsza moc, tym dłuższy czas działania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  maximizerCyfrowy MAXIMIZER - płynna regulacja obrotów

Wygodna teleskopowa rączka z płynną regulacją obrotów. Maximizer to urządzenie elektroniczne, które zastępuje standardowy przełącznik biegów. Regulacja obrotów odbywa się płynnie, co daje możliwość ustawienia precyzyjnie prędkości. Szczególnie jest to istotne przy trollingowaniu. Maximizer wydłuża żywotność silnika oraz pozwala na znaczną oszczędność prądu podczas pływania.  

 

 

 

 


 Protruar LED 800x600Wskaźnik naładowania akumulatora

Silnik posiada 3-diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Użytkownik może zapobiec w ten sposób nadmiernemu rozładowaniu akumulatora. 

 

 

 

 


 rumpel1Teleskopowa rączka z regulacją nachyleniaRaczka

Silnik wyposażony jest w teleskopowy rumpel o regulowanej długości 35cm. Możliwość regulacji rączki aż o 180o,  zapewnia wygodne sterowanie podczas pływania. Przesuwając rączkę maksymalnie w dół silnik jest złożony do wygodnej pozycji transportowej.

 

 

 

 

 


uchwyt silnika

Wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego

Uniwersalny uchwyt mocowania silnika do pawęży. Niezawodny, lepszy niż metalowe konstrukcje. Materiał, z którego uchwyt został wykonany jest odporny na zniekształcenia termiczne. Posiada 10 kątów nachylenia silnika. Dodatkowo można zabezpieczyć silnik przed kradzieżą montując kłódkę pomiędzy zaciskami pawęży. 

 

 

 

 


Protruar Genius boat3

Odporne na słoną wodę

Silniki Protruar można używać zarówno w wodach słodkich jak i słonych. Wytrzymała kolumna z anodowanego aluminium jest odporna na korozję i uszkodzenia. Dodatkową ochronę przed uderzeniem o dno stanowi płetwa silnika.   

 

 

 

 

 


Silnik bezszczotkowy

Silnik bezszczotkowy

Protruar wyposażony jest w silnik bezszczotkowy. Posiada dużą moc i wysoki moment obrotowy, porównywalny z silnikiem spalinowym o uciągu 1.5KM. Silniki bezszczotkowe oferują większą moc przy większej sprawności niż standardowe silniki szczotkowe. Brak szczotek oznacza również większą trwałość i niezawodność.
Śmigło znajduje się bezpośrednio na wale silnika, co zapewnia znacznie cichszą i lepszą efektywność napędu.
 

 

 

 


 Śruba 2-łopatkowaProtruar Genius propeller

Silnik wyposażony jest w śrubę 2-łopatkową. Posiada wysoki moment obrotowy 1500 obr/min. Średnica śruby to około 19 cm.  Specyfikacja:

Model

Protruar Genius

Kod producenta: 50765

Siła uciągu

30/40/55lbs

Zasilanie

12V

Moc nominalna

360/500/600W

Max pobór prądu

~30/42/55A

Długość kolumny

80 cm aluminiowa

Biegi

Płynna regulacja - maximizer

Masa silnika

4.4kg

Śruba

2-łopatkowa

Max obroty śruby

1500rpm pod wodą

Max waga łodzi z załogą

1800kg

Max długość łodzi

5m

Długość kabla zasilającego

ok. 1,6m

Zalecany akumulator min. 100Ah gel, liion

 

 

Protruar Genius1
Protruar Genius boat1
Protruar Genius boat3
 
 Protruar Genius boat2