Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji

haswing


PROTRUAR 2.0 S 12V 85lbs

 

NOWOŚĆ 2022

 

 

Haswing Protruar 2.0 S to nowość w ofercie producenta. Silnik o uciągu 85lbs i zasilaniu 12V. Posiada płynną regulację obrotów (maximizer). Stan baterii sprawdzimy na 3 diodowym wskaźniku LED. Bezszczotkowy silnik zastosowany w modelu Protruar ma zmienną regulację i wyższą efektywność (większa moc mniejsze zużycie), dłuższa żywotność niż standardowe silniki szczotkowe. Śmigło znajduje się bezpośrednio na wale silnika, co zapewnia znacznie cichszą i lepszą efektywność napędu. Zastosowanie innowacyjnej obudowy silnika ze zintegrowaną płetwą wykonaną z aluminium zoptymalizowało silnik pod kątem maksymalnej dynamiki w wodzie. Silnik posiada wytrzymały uchwyt mocowania do pawęży.Przeznaczony zarówno na wodę słodką jak i słoną.

 

Budowa silnika

 Protruar New Budowa

  


 MazimierCyfrowy MAXIMIZER - płynna regulacja obrotówMaximizer2 small

Wygodna teleskopowa rączka z płynną regulacją obrotów. Maximizer to urządzenie elektroniczne, które zastępuje standardowy przełącznik biegów. Regulacja obrotów odbywa się płynnie, co daje możliwość ustawienia precyzyjnie prędkości. Szczególnie jest to istotne przy trollingowaniu. Maximizer wydłuża żywotność silnika oraz pozwala na znaczną oszczędność prądu podczas pływania.  

 

 

 

 

 


Protruar LEDWskaźnik naładowania akumulatora

Protruar 2.0 S posiada 3-diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Użytkownik może zapobiec w ten sposób nadmiernemu rozładowaniu akumulatora poniżej wartości 10,5V.

 

 

 


Teleskopowa rączka z regulacją nachylenia i zrywką

RumpelSilnik wyposażony jest w teleskopowy rumpel o regulowanej długości od 24 do 40cm. Możliwość regulacji rączki aż o 180o,  zapewnia wygodne sterowanie podczas pływania. Przesuwając rączkę maksymalnie w dół silnik jest złożony do wyZrywka magnetycznagodnej pozycji transportowej.

Na górnej części rumpla należy zamontować zrywkę magnetyczną. Zabezpiecza ona silnik podczas pływania. Można przymocować ją np. do nadgarstka, zerwanie kluczyka z silnika powoduje jego natychmiastowe wyłączenie.


 


uchwyt silnikaWytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego

Uniwersalny uchwyt mocowania silnika do pawęży. Niezawodny, lepszy niż metalowe konstrukcje. Materiał, z którego uchwyt został wykonany jest odporny na zniekształcenia termiczne. Posiada 10 kątów nachylenia silnika. Dodatkowo można zabezpieczyć silnik przed kradzieżą montując kłódkę pomiędzy zaciskami pawęży. 

 

 

 

 


 

Silnik bezszczotkowy

Silnik bezszczotkowy

Protruar wyposażony jest w silnik bezszczotkowy. Posiada dużą moc i wysoki moment obrotowy. Silniki bezszczotkowe oferują większą moc przy większej sprawności niż standardowe silniki szczotkowe. Brak szczotek oznacza również większą trwałość i niezawodność.
Śmigło znajduje się bezpośrednio na wale silnika, co zapewnia znacznie cichszą i lepszą efektywność napędu.

 

  


ŚrubaProtruar 2 0 12V 50754 7

Silnik wyposażony jest w nowo zaprojektowaną śrubę 3-łopatkową. Posiada wysoki moment obrotowy 1050 obr/min. Średnica śruby to około 27 cm. 

 

 

 

 

 

 

 


Specyfikacja techniczna Protruar  2.0 S

Siła uciągu

85 lbs

Zasilanie

12V

Moc silnika

720W

Pobór prądu (max)

~60A

Typ/długość kolumny

Aluminium - 90 cm

Biegi

Maximizer - płynna regulacja

Masa silnika

̴8 kg

Maksymalna długość łodzi

do 6,5m

Długość kabla zasilającego

ok. 1,6m

Porównanie uciągu do silnika spalinowego

3HP

Śruba

3 łopatkowa  27,2 cmØ

Prędkość śruby

Max 1050 obr/min. pod wodą

Akumulator

Zalecany 120Ah lub większy deep cycle

Poziom hałasu

55db

Gwarancja 24 miesiące

Zdjęcia (kliknij aby powiększyć)

 

 Protruar 2 0 12V 50754 1
   Protruar 2 0 12V 50754 4
  PROTRUAR 5 obudowa
   Protruar 2 0 12V 50754 6
 Protruar 2 0 12V 50754 7
Protruar 2 0 12V 50754 Wymiary