Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji
Kliknij po więcej informacji

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /kmbcpl/www3/templates/v4_sz7/functions.php on line 189

haswing

LOGO1

Nowy model na rok 2021

Silnik może być zasilany jednym akumulatorem 12V lub dwoma w połączonymi szeregowo w 24V. Moc silnika zależna jest od systemu zasilania. Posiada płynna regulację obrotów - maximizer oraz magnetyczną zrywkę bezpieczeństwa. Bezszczotkowy silnik zastosowany w modelu Protruar ma zmienną regulację i wyższą efektywność (większa moc mniejsze zużycie), dłuższa żywotność niż standardowe silniki szczotkowe. Stan baterii jest widoczny na 3-diodowym wskaźniku. Wysokiej jakości kolumna wykonana jest ze stali nierdzewnej. Może być używany w wodach słonych i słodkich.

Budowa silnika

 Budowa

  


 MazimierCyfrowy MAXIMIZER - płynna regulacja obrotówMaximizer2 small

Wygodna teleskopowa rączka z płynną regulacją obrotów. Maximizer to urządzenie elektroniczne, które zastępuje standardowy przełącznik biegów. Regulacja obrotów odbywa się płynnie, co daje możliwość ustawienia precyzyjnie prędkości. Szczególnie jest to istotne przy trollingowaniu. Maximizer wydłuża żywotność silnika oraz pozwala na znaczną oszczędność prądu podczas pływania.  
Protruar LEDWskaźnik naładowania akumulatora

Protruar S posiada 3-diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Użytkownik może zapobiec w ten sposób nadmiernemu rozładowaniu akumulatora poniżej wartości 10,5V.
RumpelTeleskopowa rączka z regulacją nachylenia i zrywką

Silnik wyposażony jest w teleskopowy rumpel o regulowanej długości od 24 do 40cm. Możliwość regulacji rączki aż o 180o,  zapewnia wygodne sterowanie podczas pływania. Przesuwając rączkę maksymalnie w dół silnik jest złożony do wyZrywka magnetycznagodnej pozycji transportowej.

Na górnej części rumpla należy zamontować zrywkę magnetyczną. Zabezpiecza ona silnik podczas pływania. Można przymocować ją np. do nadgarstka, zerwanie kluczyka z silnika powoduje jego natychmiastowe wyłączenie.
Uchwyt pawezWytrzymały metalowy uchwyt

Uniwersalny uchwyt mocowania silnika do pawęży wykonany jest z metalu. Całkowicie odporny na rdzę oraz zniekształcenia termiczne. Można wygodnie regulować wysokość silnika oraz jego pochylenie. Dodatkowo można zabezpieczyć silnik przed kradzieżą montując kłódkę pomiędzy zaciskami pawęży.

silnik bezszczotkowy

Silnik bezszczotkowy

Protruar wyposażony jest w silnik bezszczotkowy. Posiada dużą moc i wysoki moment obrotowy. Silniki bezszczotkowe oferują większą moc przy większej sprawności niż standardowe silniki szczotkowe. Brak szczotek oznacza również większą trwałość i niezawodność.
Śmigło znajduje się bezpośrednio na wale silnika, co zapewnia znacznie cichszą i lepszą efektywność napędu.
Śrubaśruba protruar

Silnik wyposażony jest w nowo zaprojektowaną śrubę 3-łopatkową. Posiada wysoki moment obrotowy 1550 obr/min. Średnica śruby to około 27 cm. 

  
 

Specyfikacja techniczna

Model

Protruar S 3.0 / 6.0

Siła uciągu

110lbs

200lbs

Zasilanie

12V

24V

Moc silnika

1200W

2280W

Pobór prądu (max)

60A

120A 

Typ/długość kolumny

Stal nierdzewna  100cm

Biegi

Maximizer - płynna regulacja

Masa silnika

̴14,5kg

Maksymalna długość łodzi

do 8m

Długość kabla zasilającego

ok. 1,6m

Porównanie uciągu do silnika spalinowego

4HP

7HP

Śruba

3 łopatkowa  27,2 cmØ

Prędkość śruby

Max 1550 obr/min.
pod wodą

Akumulator

Zalecany minimalny 120Ah

Zalecany minimalny 2x120Ah
Poziom hałasu 55db 
Gwarancja

24 miesiące

 
 

Zdjęcia w przygotowaniu...