Silniki elektryczne do łodzi wędkarskich, pontonów

Haswing

 

HasWing to marka stworzona z myślą o wymagającym rynku Japońskim.
Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji silników spowodowało, iż obecnie produkty spod marki Haswing dostępne są na wszystkich kontynentach. Głównymi odbiorcami są Japonia, USA, Australia, Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Austria, Polska, Włochy, Francja, Hiszpania, Rosja. 
Silniki elektryczne Haswing to nowoczesny i ekologiczny napęd do pontonów oraz łodzi. Te kompaktowe silniki to gwarancja wielu lat niezawodnej i bezawaryjnej pracy. Szeroki wybór modeli oraz duża gama akcesoriów pozwalają na dopasowanie odpowiedniego silnika do różnych modeli i wielkości łodzi od małych łódek wędkarskich poprzez pontony do dużych jachtów. Silniki HasWing wyróżniają się wysoką jakością i precyzją wykonania.

 

 

ePropulsion LOGO1

Firma ePropulsion Technology Limited powstała w 2012 roku. Poprzez ciągłe innowacje firma projektuje i produkuje bezpieczne i niezawodne silniki elektryczne zaburtowe wysokiej jakości. Są one zaprojektowane z unikalną i dobrze wyważoną efektywnością, wykorzystując unikalną konstrukcję - bezszczotkowy silnik. Brak biegów (silnik posiada miximizer) zapewnia cichą pracę, jednocześnie zapewniając wysoki moment obrotowy. Silniki są wykonane z dużą precyzją, z bardzo dobrych materiałów. Nadają się do pływania na wodach słonych i słodkich.